מסה מדיה- להיות ראשונים

האם שמתם לב שכשאתם שואלים את גוגל שאלה אתם בדרך כלל נכנסים למודעה הראשונה או השנייה שמופיעה לכם? אם שאלתם את עצמכם איך מגיעים לשם, הנה לכם כמה תשובות שהכנו במסה מדיה ושיכולות לקדם אתכם עוד קצת בדרך למטרה ולהצלחה.

כל בעל עסק, גדול כקטן, רוצה להיות הראשון בגוגל, או לפחות להופיע בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש. מסה מדיה יודעת להפוך אתכם לראשונים בין תוצאות החיפוש האורגניות ולא הקישורים הממומנים.  

דע את הממשק

קידום אתרים (או בקיצור הלועזי SEO) נועד על מנת "להקל" על גוגל למצוא את מה שהגולש מחפש באתר שלכם דווקא. מה זה אומר? כדי לבצע קידום אתרים איכותי צריך להבין קודם כל איך מנוע החיפוש של גוגל עובד ולהתאים את עצמנו לדרישותיו. היכולת של גוגל לאסוף ולהעתיק נתונים ממיליארדי עמודי האינטרנט הקיימים ברשת, מאפשרת לה לשלוף לכם את המילה המדויקת שאתם מחפשים באותו הרגע. המטרה של מנוע החיפוש היא לאפשר לגולשים שימוש נוח ולכן חברת גוגל קבעה ערכים ומטרות שחשוב לעמוד בהם כדי לקבל עדיפות במנוע החיפוש. מסה מדיה יודעת לעשות את זה,  קידום אתרים במסה מדיה בונה את האתר שלכם לפי מידע מוקדם על האלגוריתם של גוגל ודרישותיו לתוכן איכותי, היא בעלת יכולות טכניות, מבוססת מחקר ופיתוח ומסוגלת לבצע התאמה טכנית של האתר ולהביא אתכם לחשיפה גדולה יותר באמצעות תוכן איכותי. כמו כן שימוש נכון במילות מפתח והשגת קישורים איכותיים, אלו שני קריטריונים משמעותיים ביותר לשיפור הביצועים העסקיים ועליהם מסה מדיה שמה דגש במיוחד. מנוע החיפוש של גוגל מעדיף אתרים אמינים שאפשר לסמוך עליהם וקישורים איכותיים הם אחד הסממנים לאתר כזה.

יש חשיבות גבוהה ביותר לבחירה מקצועית בחברה לקידום אתרים כמו מסה מדיה. במסה מדיה מבטיחים לממש את הפוטנציאל של העסק שלכם, להביא לכם יותר טראפיק שיניב לכם הכנסות ויגדיל את היקף החשיפה שלכם. במסה מדיה יודעים להגיד לכם את האמת, קידום אתרים איכותי לא קורה בן יום, זהו תהליך מחושב ולפעמים עלול להימשך גם כשנה. מחקר, אופטימיזציה של האתר, יצירת קישורים איכותיים לצד תוכן איכותי- כל אלו תהליכים שלוקחים זמן ונעשים על ידי הצוות המיומן והמוכשר במסה מדיה.

קידום אתרים במסה מדיה נעשה על פי תכנית אסטרטגית שמתאימה למטרות העסקיות לכם ומביאה תוצאות אפקטיביות. מסה מדיה מתחייבת למקצועיות במחירים ללא תחרות.

magnifying-glass-with-seo-concepts_1134-81
אהבתם? שתפו פוסט זה!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter